olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Як ми співали з пташкою.

*
© Сніговий килим, який накрив землю вночі, розтанув під променями ранкового сонця. Луки заблищали вкрившись талою водою, яка протягом дня так і не змогла всотатися в землю, тому що земля в глибині ще досить міцьно скута морозом.

День видався сонячним і досить теплим, що дуже сподобалося птахам. Вони жваво стрибали по гілках у саду і радісно виспівували на різні голоси.

І ось, одна птаха всілася на самісіньку верхівку моєї шовковиці, і почала дуже голосно, протяжно посвистувати. Я почала копіювати її голос. Як могла. ;)) Пташка спочатку видавала один простий вид зуків, схожий на свист, а потім почала змінювати звуки. Я повторювала всі її звуки, як могла, і потихеньку наближалася до неї. Пташка сиділа на місці, не лякалася мене і не тікала. Коли я підійла під дерево на якому вона сиділа, пташка почала з цікавістю мене роздивлятися, не припиняючи свої звуки. Я продовжувала, її копіювати.

Складалося таке враження, що вона навмисне вчить мене співати її пісню. ;)) Роздивляючись мене, вона спочатку нахиляла в мою сторону голову, а потім почала нахилятися все нижче, і врешті решт, повисла головою вниз, її хвіст при цьому став вертикально, кінчиком до гори. Це було так кумедно. ;)) Вона якийсь час повисіла головою вниз роздивляючись мене, а потім знову всілася в нормальну позу, і просто час від часу нахиляла голівку спостерігаючи за мною. Так і не втекла, аж поки я пішла від неї.;)) Так ми довгенько з нею співали. От вам і пташка ! Хто б міг подумати ? Вони ж зазвичай такі обережні, лякливі, а тут на тобі, без страху вирішила зі мною поспівати ! ;)

Зайшовши в хату, я зайла в інтернет і почала шукати ту пташку в Google, щоб узнати її назву. Знайшла ! Виявилося що то була чечітка. Ось вона на ВІДЕО зі своєю піснею :

\Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/531587.html

Tags: Птахи., Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments