olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Просто щоденник.

*
© Сьогодні цілий день було сонячно. А стовпчик термометра так і не насмілився піднятися вище -5. Дув холодний, колючий, пронизливий Східняк. Ось така весна, малята. ;)))

Не дивлячись на холоднечу рубала на межнику сливовий молодняк, який настирливо щороку вилазить із землі і наполегливо пнеться до неба. Для мене було неочикувано те, що у морозну погоду, поросль дуже легко рубається. Тріщить від моєї маленької сокирки як сірники, хоча я розмахусь без особливих зусиль. Тож треба скористатися морозною погодою і розчистити той межник повністю. ;)

Вчора вітру не було, і в усіх садках лунали дзвінкі пташині співи, а сьогодні, вітер та холоднеча відбили у птахів бажання співати, лише крук (ворон) літав туди сюди, час від часу наспівуючи свою чудну пісню : "Клац - клац - ттррррр. Клац - клац - ттррррр ..."

У саду вже повитикалися проліски і тюльпани. А я їм кажу : " І куди ви ото так поспішаєте ?! Он Синоптик ще обіцяє -15 !" ;)))

Топлю у плиті. Дрова потихеньку потріскують, а вогонь видає різні казкові звуки. У хаті тепло. Живий дух. ;)

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/532404.html

Tags: На дачі., Про своє, Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments