olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Рай для кліщів.

*
© В Україні заборонили випалювати сухостій. Штрафи ввели драконівські. А скошувати траву, а особливо колючки і бур'яни нікому. Хто ж буде силу витрачати на такі дурниці як скошування бур'янів ??? От і розплоджуються у тих бур'янах і сухостоях кліщі. Для них то справжній Рай !

Коли не було штрафів за випалювання сухостоїв, то кліщам люди періодично влаштовували пекло у вигляді спалювання сухостоїв, і добряча їх частина гинула у вогні. А тепер кліщі живуть щасливо і насолоджуються життям. Моя сусідка поки не прокапала свого собаку, знімала з нього мінімум по 25 кліщів вранці і ввечері кожного дня. На вигін або на луки, не кажучи вже про ліс, або навіть садок, виходити не можливо. Вони обліпляють ноги і повзуть по одязі наверх.

Корів і кіз господарі вимушені постійно, регулярно капати спеціальними краплями проти кліщів, інакше з кожної корови можна зняти кліщів до сотні. І так починаючи з ранньої весни, і до пізньої осені.

Щоб з кліщами боролася держава якимись препаратами - не чула.

Що буде далі, страшно подумати. Ось така у нас напасть. (((https://olga-den-f.dreamwidth.org/534855.html

Tags: Обережно !
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments

Recent Posts from This Journal