olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Корови і музика.

*
© Часто чую або читаю у ЗМІ що фермери вмикають для корів записи симфонічної музики. І що класична музика сприяє покращенню психічного стану тварин і збільшенню надоїв молока. Не знаю що у коров на умі коли вони слухають концерти, але точно знаю що реагують вони не лише на музику, а і на спів.

Коли я була ще малою, у нас була корівка Куколка. А корови, вони такі істоти, що коли їх доють, можуть притримувати молоко. От як не захоче корова віддавати молоко, то як казала моя мама, скільки її не смикай за дійки, вона молоко не віддасть, хоч ти кусай її.

Коли мама доїла Куколку, то співала пісні. Будь-які, які знала. Корівка слухала, стояла спокійнісінько і прекрасно віддавала молоко. А коли мама переставала співати, то корівка поглядала на маму, починала нервувати, смикатися, притримувати молоко і намагалася ляснути маму хвостом. ;))) Правда хвіст під час доїння був прив'язаний до ноги. ;) Мама знову починала співати і корівка заспокоювалася.

Ось такі вони, корівки, люблять музику і пісні. ;))Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/535878.html

Tags: Спогади
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments