olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Так виглядає дача, на якій не працювали, а лише відпочивали.

*
В продовження теми © Чи можна на дачі лише відпочивати ?

© Батьки жили на дачі. Працювали там, хатинка мазанка і літня кухонька також мазанка, завжди були побілені, охайні. У дворі і на гроді також усе до ладу, любо глянути. А діти приїжджали в гості, і постійно сварили батьків за те що вони працюютьна дачі і світу Божого не бачуть через ту тяжку працю. Самі ж діти, приїжджали на дачу відпочивати, і постійно повторювали : "На дачі потрібно лише відпочивати, а не знищувати своє здоров'я тяжкою працею."

Та батьки не вічні, на жаль ... Пішли на Той Світ. Залишили дачу дітям.

Діти продовжували їздити на дачу відпочивати і нічого не робити. Приїдуть, насмажать шашликів, вип'ють на природі, закусять, потусуються і їдуть геть.

Їздили років п'ять, поки дача не дала дуба без догляду. А як дала дуба то вони її і закинули.

Ось такий вигляд має тепер дача, яка за живих батьків була як лялечка.

Це літня кухонька, яка колись була біленька, і стояла у чистенькому дворі. Зараз від побілки не залишилось і сліду її безжально змили дощі. А саму кухоньку взяли у полон сливові молодняки (сливова порось, яку діти не турбували ) :


Фото: olga_den_f

Це сливові джунглі, які настирливо окупують двір, просуваючись з межника :


Фото: olga_den_f

А це вишневі джунглі, які також захоплюють територію двору.


Фото: olga_den_f

Ось так виглядає закинутий невеличкий город, на якому батьки вирощували всяку городину. А було у них усе, і помідорчики і огірочки, і морквочка, і бурячечки, реиска, дині, кавуни і багато ще чого там росло. А тепер там стоїть суворий будяк метрів два висотою, який гордо виріс минулого літа, а зараз стоїть уже сухий і готовий розсіяти багато-багато насіння. А ще, там є багато всяких величезних бур'янів, які ніхто не косив, не турбував і вони спопійно виросли, дали високий урожай насіння і засохли взимку.


Фото: olga_den_f

Це височезний полин, також висотою до двох метрів, на тому ж городику, і також з великим урожаєм насіння.


Фото: olga_den_f

Ось так виглядає дача на якій не працювали, а лише відпочивали. Більше відпочивати на неї ніхто не їздить. Тепер вона подобається лише фазанам.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/540095.html

Tags: Наші реалії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments