olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Судді Вищого адмінсуду хотіли привласнити землю через свій суд (+ВІДЕО)

Програма Схеми відома викривальними репортажами про корупцію у вищих ешелонах влади.Вищий адмінсуд відновив судовий розгляд, що стосується правомірності виділення більше 14 га лісу в Обухівському районі, на які, серед інших, претендують і самі судді Вищого адмінсуду. Про це йдеться в сюжеті програми Схеми, спільному проекті Радіо Свобода та Першого національного.

У травні 2008 року року Обухівська райдержадміністрація передала 73 маловідомим особам земельні ділянки, розташовані в районі села Тарасівка, загальною площею 14,2 гектарів.

Сільрада Тарасівки виділила цю ж землю зовсім іншим 160 особам. Для підкріплення своєї позиції сільрада заручилася експертизою Держкомзему про те, що спірна територія - не ліс (хоча там ростуть 20-метрові сосни), а чагарники, тому райдержадміністрація не могла розподіляти землі в межах Тарасівки.
У результаті судової тяжби, що тривала кілька років, Вищий адміністративний суд України виніс рішення на користь райдержадміністрації.

Однак за місяць до закінчення терміну позовної давності - на початку вересня поточного року - цей же Вищий адміністративний суд відновив провадження у справі "за нововиявленими обставинами".

Зробив це суддя Микола Сорока, якій разом з іншими суддями Вищого адмінсуду, в тому числі головою Олександром Нечитайлом, претендує на цю землю.

Замість того, щоб бути арбітрами, судді Вищого адмінсуду вирішили стати гравцями, і спірну землю попросту привласнити.
Крім того, журналісти зазначають, що з самого початку виділення землі районної райдержадміністрацією також мало ознаки корупційної угоди.
Tags: СХЕМИ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

 • © В гості до пухнастиків

  * © Вчора ходили в гості до наших червонокнижних пухнастиків - байбаків. Цікаво за ними спостерігати, та на жаль они не підпускають до себе на таку…

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments