olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Дідько насіяв.

*
© Таку рослину міг насіяти лише Дідько Лисий щоб нашкодити людям.

І росте тепер така гидота скрізь. А якщо заведеться в саду чи на городі, то так просто не виведеш її, така вона живуча. Спочатку з землі з'являються пучечки дрібнюсіньких голковидних листочків. Потім в середині кожного пучечка з'являеться крихітна квіточка. Ростуть ті пучечки і поодинці і групками, а іноді цілими килимами.


Фото: olga_den_fФото: olga_den_f

На ніч вони закривають свої квітки.


Фото: olga_den_fФото: olga_den_f

Через тиждень на місці квіток з'являються коробочки з насінням. Так от вони, як підсохнуть, стають дуже колючими, Заганяються в тіло і дуже боляче ранять йцого. На фото, насінневі коробочки, які з'явилися на 5-й день після цвітіння. Зараз вони ще не колючи, але днів через 10 вони будуть колючи як металеві голки. Якщо потрібно ходити там де вони ростуть, то в босоніжках треба ходити дуже обережно, щоб не загнати їхні колючки у незахищені ділянки ніг. Про ходьбу босоніж не може бути і мови.


Фото: olga_den_fФото: olga_den_f

У нас їх називають баранчики. А як їх називають у вас ? У Gogle ботанічну назву не знайшла. Якщо хтось знає як вони називаються, напишіть, будь ласка, в кроментарях.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/542742.html

Tags: Назви рослин, Рослини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments

Recent Posts from This Journal