olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Невже у нас не вистачає талантів ?

*
© У селі - краса ! Дощіки перебризкують, а трави жадібно всотують вологу і швидко пнуться вгору, до неба, викидають мереживні колоски. Багато колосків. Всі купою колоски перетворюють вигони на нескінченне зелене море. А Вітер своїм могутнім подихом вправно гойдає ті колоски створюючи на вигонах справжні хвилі. Коли дивишся на те здалеку, то виникає думка - ну, точно море !

У дворах цвітуть тюльпани і нарциси пізніх сортів, і півники, тобто іриси. Цвіте бузок наповнюючи ароматом повітря. В кущах витьохкує соловейко, і ще купа різних птахів щодуху виспівують кожен свою пісню.

От тільки люей у селі стає все менше і менше. Їдуть у великі міста по великі гроші. Криком кричать що у селі немає роботи і їдуть шукати роботу щоб заробити великі гроші у великих містах, кидаючи рідні хати. Та великих грошей часто так і не вдається заробити, а життя воно одне, і проходить у багатьох у скитанні.

Немає роботи. Їдуть працювати на когось, і іноді не за такі вже й великі гроші. А чому ніхто не створює робочі місця у селі ? Невже у нас у селах немає талановитих людей ? Невже у наших людей не вистачає розуму і таланту щоб створити робочі місця у селах і невеличких містах ?

Люди бідкаються : "Розвалили підприємства ! Все розвалили !" А чому ніхто нічого не відновлює, не створює нові підприємства ? Всі ждуть щоб створив хтось. А хто ? Хто повинен їх створювати ? Невже потрібно чекати на якогость приїжджого пана, і потім ідти на панщину ??? Це вже схоже на те, що Шевченко писав :

- Неначе люде подуріли,
Німі на панщину ідуть
І діточок своїх ведуть !...


Вечірні іриски. Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/547787.html

Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Вечір.

  © Сонечко заховалося за горизонт, залишивши за собою яскраву заграву. Фото: olga_den_f Місяць вийшов на зміну сонцю. Біля одного з дворів вогонь…

 • © Повітря насичене димом.

  * © У селі повітря насичене димом. Люди топлять дровами, обігрівають хати. Зараз топлять дровами всі, тому що місяць добігає кінця, і вже зрозуміло…

 • © Доброго ранку !

  * Наш очерт. Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments