olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Незнайоме дерево

*
© Влітку я писала про незнайоме дерево, яке я бачила перший раз у житті. На той час воно якраз було все вкрите цвітом. Квітів на ньому було дуже багато, але саме дерево високе і вони розташовані дуже високо, тому зблизька я їх сфотографувати не змогла, і в інтернеті їх не знайшла, щоб подивитися назву дерева.

Вчора я знову була біля того дерева. Зараз воно вкрите плодами. Плоді, як я зрозуміла, ще не достиглі, але їх багато і вони вже поналивалися так, що гілки понахилялися, і я їх сфотографувала. Тепер по фотографії плодів я знайшла назву дерева, це софора японська :Судячи з того якого розміру дерево, можна сказати що воно у нас почуває себе прекрасно. От тільки невідомо, чі встигнуть дозріти плоди до великих морозів. Прочитала, що її плоди достигають у жоатні, і залишаються на дереві всю зиму. Буду спостерігати, якщо вдасться то назбираю насіння і посію.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/54434.html

Tags: Дерева
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments