olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Ох-ох ... не дай Бог...

*
© " Ох-ох ... Не дай Бог одного любити вдвох . ",- говорила моя бабуся коли відбувалося щось неприємне. Не важливо що саме, наприклад, дуже довго ішли дощі і не давали ані полоти город, ані сушити сіно худобі на зиму.

От у нас знову гримить. Зараз знову поллє ... По луках ходять мокрі лелеки, цокотять дзьобми, а ми жартуємо: "Лелеки мокрі, мабуть від холоду зубами цокотять." ;)))

Учора поливало так, що у дворах текли річки, а на городах які розташовані по низах, на луках, стояли озера. От уже погода "дає урожаю". То засушить так, що аж зникає вода у колодязях, то поллє так, що все вимокне - пожовтіє і погніє. Ще з дитинства пам'ятаю вислів старих людей : "Ото ж воно всю "жисть" так - що сонцем не випалить , те дощем погноїть . Золота середина ой як рідко буває, не даремно ж вона золота".

Наше грозове небо:


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/551675.html

Tags: Погода, Українське слівце, Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments