olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Черговий крок у прірву.

*
ЦВК, підконтрольна офісу президента, не зареєструвала ініціативну групу, зібрану Юлією Тимошенко і «Батьківщиною» для старту всеукраїнського референдуму щодо ринку землі. Того самого, який свого часу однозначно обіцяв Володимир Зеленський.

Пам'ятається, попередня влада не дозволяла сам референдум, ця боїться волі народу настільки, що забороняє навіть збір голосів для референдуму.

Маємо два висновки.

Перший: публічні зобов'язання будь-якої публічної особи - президента, міністра, депутата і так далі в новій системі влади повинні фіксуватися. Їх невиконання повинно бути однозначним приводом для припинення повноважень публічної особи, що дозволяє собі брехати в очі своїм співгромадянам.

Другий: Володимир Зеленський все виразніше повертає у бік свавілля у взаєминах з суспільством. Суспільство гарантовано відповість йому взаємністю.

Олександр Кочетков

Tags: референдум
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments