olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Кабміні назвали долю росіян, які «понаїхали», в Криму після його деокупації.

*
З моменту окупації півострова Крим і міста Севастополя Росією на цю територію незаконним чином потрапило мінімум 500 тисяч осіб. У Кабінеті Міністрів розробляють різні плани, що робити з цими людьми після деокупації півострова.

Про це розповів віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції оккупованих територій Олексій Резніков в ефірі каналу «Україна 24».

Резніков зазначив, що Росія використовує політику витіснення місцевого населення з окупованих територій і заміни його на лояльне населення з глибинки РФ. Тому зараз на окупованій території знаходиться мінімум 500 тисяч, а за даними окупаційної адміністрації - від 700 тисяч до мільйона незаконних переселенців.

«Сьогодні, при населенні Криму у 2,5 мільйона до початку окупації, мінімально там 500 тисяч вже людей, які приїхали не місцевими жителями», - сказав він.

Кабмін вирішує, що робити з цими людьми. Поки що Уряд України схиляється до процедури депортації, але сам Резніков прихильник більш юридичного виходу - видворення.

«У нас є різні позиції, аж до депортації, звучать такі заклики. Але я прихильник юридичної процедури під назвою - видворення. Якщо ті громадяни потрапили в Крим через «Чонгар», «Каланчак «або» Чаплинку», тобто знаходяться незаконно на території України, то наслідком буде - видворення», - додав Резніков.

Нагадаємо, раніше про те ж говорив глава Меджлісу Рефат Чубаров. За його словами, як тільки Крим буде повернуто під контроль України, всі люди, які оселилися там в період російської окупації, повинні будуть покинути півострів, оскільки вони переселилися туди незаконно.

https:/www.slovoidilo.ua/2021/07/10/novyna/bezpeka/kabmini-nazvaly-dolyu-rosiyan-yaki-ponayixaly-krymu-pislya-joho-deokupacziyi

Tags: окупація, про Крим
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments