olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Як у фільмі жахів ;)

*
© Вийшла в сад. Іду доріжкою через сад на город. Раптом чую, хтось шелестить кукурудзою, так ніби він її трусить. Не смикає, не ламає, а саме трусить. Шелест чути такий, як від тремтіння яблуні, коли хтось намагається обтрусити з неї яблука.

Прислухаюся, дивлюся туди, звідки чути шелест. Аж раптом у саду чути : "Трісь - трісь - трісь - трісь ..."

Хм ... Як у фільмі жахів ...

Розвертаюся у бік де щось затріщало. Підозрюю що то старий ясень за двором втрачає чергову гілку. Іду до ясеня. Пройшовши половину путі до ясеня, знову чую : "Трісь - трісь - трісь - трісь ...". Тепер уже розумію що то не ясень. Дивлюся на дерева в саду і бачу що то слива втратила величезну гілку, якій не під силу було витримати цьогорічний урожай слив. (((

Нічого не поробиш. Гілка відламалася повністю і повисла на гілці яка розташована трохи нижче. На завтра з'явилася незапланована робота - розпилювати і діставати частинами зламану гілку.

А в кукурудзі шелест не припиняється. Іду на шелест до кукурудзи. Підійшовши ближче застаю злодія на місці злочину - Фазан намагається виколупувати зерна кукурудзи з качана. Тільки скубе він той качан якось дивно, він його не смикає а трясе, як яблуню. ;))) Не знаю що то за дивний ритуал. Таке враження, що він намагається зерна з качана не вилущити а обтрусити. ;)))))

Підійшла зовсім близько. Фазан так захопився своєю роботою, що мене не бачить. Ще б пару кроква і можна було б його спіймати. Але ні. Таки побачив. ;))) Вискочив галопом з грядки кукурудзи, а далі розмахнув крилами і з голосним криком полетів. Приземлився десь за кущами терну. Тільки його і бачили. ;)))

І все затихло.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/563257.html

Tags: Будні, Переляк, Про своє
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 27 comments

Recent Posts from This Journal