olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Медики з США перерахували звички, що провокують цукровий діабет

*
Медики з США розповіли про повсякденні звички, що провокують цукровий діабет. Згідно з твердженням експертів, дане захворювання може виникнути у людей будь-якого віку.

Лікарі повідомили, відсутність генетичної схильності до діабету не означає, що повсякденні звички не здатні привести до розвитку хвороби.

Кава негативно впливає на стан здоров’я. Це можна пояснити тим, що напій погано впливає на метаболічні процеси в організмі. Нещодавно фахівці провели дослідження і з’ясували, що вживання кави 1-2 в день не шкідливо. Дана звичка зменшує ймовірність виникнення діабету.

Також медики рекомендують відмовитися від вживання фастфуду, оскільки він підвищує рівень вісцерального жиру. При його накопиченні виникає не тільки ожиріння і серцево-судинні захворювання, але і знижується чутливість організму до інсуліну.

Цукровий діабет може розвинутися в результаті дефіциту вітаміну D, який людина отримує не тільки з продуктів, але і від сонця. Лікарі радять виходити на прогулянку, щоб приймати недовгі сонячні ванни для поліпшення роботи підшлункової залози.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/564839.html

Tags: Для здоров'я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment