olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© А сьогодні Спас !

*
© А сьогодні Спас, придбати треба рукавички про запас ! ;)))

Хтось побіг на базар, чи в магазин придбати новенькі рукавички. Хтось раненьно пішов до церкви освятити яблука та мед. А я сьогодні в честь Яблучного свята зварила варення з яблук.;)

Яблука обчистила від шкірочок, порізала невеличкими маточками, і на 1 кілограм уже підготованих (порізаних) яблук додала одну склянку цукру. Води ані грама не додавала.

Проварила на сильному вогні ( щоб варення було світлого кольору) хвилин 15, розіклала у стерільні банки і дала прочахнути 15 хвилин, це для того щоб на кришці не утворився конденсат, і через нього не утворилася пліснява на поверхні варення під кришкою.

Закрутила кришку і перевернула банки. Як видно на фото, варення і не подумало сповзати вниз на кришку, по концистенції як мармелад. ;)

Смакота ! ;))Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/566434.html

Tags: Кулінарія (мої рецепти), Свята з давен
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments