olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

За океаном дерево росте

Це дерево ацтеки вважали божественим створінням, поклонялися йому, називали його " райським деревом ". Росте воно лише у теплому і вологому кліматі, у тропічних лісах - у Північній й Південній Америці, Австралії, на деяких островах Азії.

Висота його може сягати 10-15 метрів. Урожай дає двічі на рік - основний збір - у період з жовтня по лютий, і проміжковий - з початку травня по кінець червня. Особливістю цього дерева є те, що квіти з'являються не на тонких гілках, як у більшості дерев, а на товстих, міцних гілках, і навіть на стовбурі дерева.

КВІТИ КАКАО 1

А це сама квітка зблизька :

КВІТКА КАКАО 1

Ще одна особливість, це те що і квіти і плоди на дереві присутні одночасно. Те що вони з'являються на стовбурі, не випадковість, то все продумано мудрою природою, через те, що плоди какао дуже важкі для тоненьких гілок.


Плід має форму подібну до форми лимона. Сам какао-боб нагадує зовні мигдаль, але можуть бути різними - круглими, пласкими або випуклими. Колір також можуть мати різний, сіруватий, блакитнуватий або коричневатий.

КАКАО - БОБИ

Дерево може давати в рік до 2-х кілограмів какао-бобів. Щойнозібрані какао-боби мають гырко-терприй смак і бліде забарвлення, в такому вигляді вони не придатні для використання у виробництві шоколаду, потрібно над ними ще " почаклувати " - відсортувати, почистити, підсмажити, подрібнити, помолоти - і це ще не все ! )) Ще багато маніпуляцій проходять какао-боби перед тим, як перетворитися на ось це :

ШОКОЛАД 2

Tags: Дерева
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments