olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що не можна робити в день осіннього рівнодення 22 вересня

*


Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

Не слід в цей день тримати гаманець порожнім — бідність прийде в будинок, говорили в народі. Щоб накопичення тільки збільшувалися, необхідно вийняти з гаманця всі монети і купюри і, повертаючи їх по одній, сказати: "скільки покладу, стільки додасться".

Не рекомендується 22 вересня довго валятися в ліжку. Навіть якщо особливих справ немає, в день осіннього рівнодення необхідно встати до сходу сонця і вмитися ключовою водою. Наші предки вірили, що так і сил, і краси додасться.

Не варто 22 вересня відмовляти в гостинності, а також скупитися і жаліти продукти. У народі була така прикмета: Якщо в день осіннього рівнодення на столі буде мізерне частування, то і весь рік виявиться голодним.

22 вересня не можна залишати посуд немитим і брудною підлогу на ніч. Якщо в будинку в день осіннього рівнодення буде нечисто, то і у домочадців з'являться темні думки. У це вірили наші прапрапрадіди.

Кошмари або навіть просто неприємні сни, побачені в цю ніч, повинні вас порадувати: організм очистився від негативу і готовий до нових звершень.

Хороші сновидіння або зовсім їх відсутність повинні сказати про те, що ви гармонійно розвиваєтеся в цей момент і не потребуєте "апгрейду".

https:/ukr.media/esoterics/437227/

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/573812.html

Tags: Забобони
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дачний сезон добігає кінця.

  * © Вчора дув вітрюганище, просто скажений. Обірвав, обтрусив на деревах все листя. Скинув на землю всю осінню красу, дерева стоять голі. А сьогодні…

 • © Чудовий осінній день.

  * © Сьогодні був чудовий осінній день. Ясний і без вітру. Пройлася ще раз нашим лісостепом, поки листя ще не опало. Назбирала трохи шипшини дпя чаю.…

 • Волинська Трагедія 1943-1944. Хто винен? (+ВІДЕО)

  * HIMMLERSTADT - це маленька частина великого генерального плану Generalplan OST. Чули про таке ? Отож ... Тоді варто переглянути ВІДЕО. Воно…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments