olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як відбувалось ХРЕЩЕННЯ РУСІ? (+ВІДЕО)

*
" От бачите, які у нас сидять на небі ..." - Т.Г. Шевченко писав про іншого, але схожого персонажа. ;)

Вивчаючи біографію святого Володимира, мимоволі ловиш себе на думці: " Не все так безнадійно у нашому житті. Якщо князь із таким минулим примудрився стати святим, то вже нам із нашими дрібними грішками, взагалі переживати нема за що ".

Володимир був позашлюбним сином князя Святослава Хороброго від ключниці Малуші, служниці Святославової матері княгині Ольги. Святослав мав взагалі трьох синів, принаймні історії відомо про трьох. Ярополка та Олега від дружини предслави, та Володимира від служниці Малуші.

Далі на відео сюжетець української гри престолів, результатом якого стало народження Ярослава Мудрого (пригадаємо двогривневу купюру гривні ;))) від полоцької княжни Рогніди.

... Корсуньські попи охрестили Володимира, дали йому християнське ім'я Василь, і після весілля (з візантійською принцесою Анною, яка згодом народила Володимиру двох синів Бориса і Гліба) разом поїхали хрестити Київ.

Це якраз і є ті Малаланка (Малуша) і Василь, яких ми вшановуємо на новорічні свята (на Новий Рік за старим стилем)https://olga-den-f.dreamwidth.org/576396.html

Tags: Історія України.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments