olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Для покращення зору.

*
© Почався горобиновий сезон.

Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть дуже корисна та лікарська.

Чай з горобини почистить кровоносні судини, а окрім того ще нищитиме хвороботворні мікроорганізми в кишківнику, особливо в товстому кишківнику.

Столову ложку ягід горобини залити склянкою окропу, настояти годину. Випити ковтками впродовж дня. Або додавати як заварку до чаю, до компоту, і навіть кави .

Пити такий чй можна місяць, потім зробити перерву тиждень і можна повторити курс лікування.

А для покращення зору, впродовж сезону, потрібно з'їдати щодня нащесерце по 10 свіжих ягід горобини. Ягоди можна починати вживати як тільки вони почервоніють, але смачнішими вони стають після морозів. Саме після того як вдаять перші морози, і потрібно назбирати ягід, і з'їдати їх по десять штук щодня нащесерце місяців зо три.


Фото: olga_den_f

https://olga-den-f.dreamwidth.org/577151.html

Tags: Для Глаз
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment