olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Коралове дерево

Ерітрина, або Коралове дерево (лат. Erythrina) — рід квіткових рослин сімейства бобових.

КОР 1

Ерітрини — дерева, що сягають до 30 м в висоту. В роді біля 130 видів, ростуть в тропічних и субтропічних регіонах по всьому світу. Родова назва вказує на червоний колір квітів деяких видів (грецк. — червоний). Та не у всіх видів ерітрин червоні квіти. У ерітрини гавайскої вони можуть бути помаранчевого, жовтого, зеленого, лососевого и білого кольору. Насіння - боби, зібрані у стручки, які містять у собі один або декільк насінин. Через те, що насіння може переноситися морем на великі відстані, їх ще називають «морськими бобами». Листям ерітрини харчуються личинки деяких лускокрилих, в тому числі молей рода Endoclita и метеликів роду Hypercompe.

Деякі ерітрини використовуються в тропіках и субтропіках, як декоративні і паркові дерева, особливо в засушливих регіонах. В таких країнах, як Венесуела, ці дерева використовуються для створення тіні для какао і кофейних дерев. В Бенгалії ерітрини використовуються з тією ж метою на плантаціях для інших рослин.

КОР 3
фото з інету
Квіти ерітрини чудові медоноси, в них так багато нектару, що при переповненні вінчіків він витікає з них. Тому цю рослину ще називають дерево зі сльозами малюка. На батьківщині вони опиляються комахами, дрібними птахами, напрклад колібрі, іноді дрібними тваринами - гризунами і приматами. Квітки ерітрини місцеві жителі використовують у їжу.

Насінням харчуються багато видів птахів, середних чорні дрозди.
Червоні, привертаючи увагу, насінини - боби (у ерітрини E. caffra вони червоні з чорною цяточкою) широко використовують для виготовлення сувенірів, бижутерії - намиста, сережок, браслетів и т.п.

Tags: Дивовижні рослини
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments