olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У мене є компромат на Порошенка, з оприлюденням якого він сяде: Микола Мельниченко

Знову сипливають знамениті "касеткі скандали".

На “Плівках Мельниченка” є компромат на Порошенка, однак ним володіють і Леонід Кучма та Медведчук, за допомогою чого його і шантажують.

Нещодавно Микола Мельниченко нагадав про себе черговою заявою, що він має на своїх відомих плівках відомості про Петра Порошенка. Після того, як він говорив по вайберу з народним депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка Андрієм Лозовим, Генпрокуратура провела обшуки у його батьків, друзів та знайомих. Разом з тим він додав, що записи про Порошенка нікому не планує передавати, адже вважає, що це державна таємниця. Чи має Мельниченко таємну інформацію про Петра Порошенка ? Микола Іванович погодився у ексклюзивному коментарі прокоментувати його нещодавні заяви:

– Надійшла інформація, що Порошенко зараз змовився з Пінчуком, і вони намагаються висунувати вас звинувачення, що буцімто ви винні у вбивстві Гонгадзе. Як ви це прокоментуєте?

– Потрібно пожаліти. Реально пожаліти Порошенка, бо він заключає чергову угоду з дияволом – з Кучмою в особі Пінчука. Це означає, що позиції Порошенка м’яко кажучи дуже слабенькі. Ідуть місцеві вибори, і Порошенко потребує медіа-підтримки. Так як всі медіа критикують Порошенка, він заручився допомогою диявола – Пінчука-Кучми, і вони надають свою допомогу. І таким чином, щоб їх повністю відбілити у цій справі. Але я нічому не здивуюся. Я знаю хто такий Порошенко.

– А чи є на ваших плівках якась інформація про самого Порошенка? Чи не фіксували ви його перемовини ще в ті роки, коли писалися ті записи?

– У мене є не одна розмова між Кучмою і Порошенком. У мене є не одна доповідь силовиків Кучмі про Порошенка. У мене є доповідь Медведчука про Порошенка.

– А про що у них ідеться, якщо не секрет?

– Я уже говорив, що якщо будуть обнародувані ці записи, то Порошенко буде в повному лайні. Але зараз не час оприлюднювати ці записи, тому що зараз це вдарить не скільки по Порошенку, скільки по Україні. Нехай зараз позиції України трошки “устаканяться”, і а потім в залежності від поведінки Порошенка буду дивитись що із записами робити.

– А на вашу думку, чи за вашими джерелами, – на якому рівні знаходяться контакти Пінчука, Кучми та Порошенка на рівні взаємовідносин, спільного бізнесу чи чогось подібного?

– Порошенко є підлеглим Кучми. Тому Порошенко буде робити те, що йому накаже Кучма.

– У вас про це є достовірні факти?

– Так.

– А з приводу війни на Донбасі – чи є у вас факти, які свідчать про зраду України, чи можливо звинувачують Генштаб, самого Порошенка, його бізнес? Чи є у вас якась інформація, яка ще не була оприлюднена, але може викликати ефект інфобомби?

– У мене є інформація про Порошенка, і на моє переконання, по цій інформації його можна саджати у в’язницю.

– Чи збираєтеся ви знову повернутися в Україну, балотуватися до Верховної Ради чи повернутися у політикум? І як ви бачите це повернення, якщо збираєтесь повернутись?

– Я ніколи звідти не виходив, з того “дєрьма”, яке називається “українська політика”. Балотуватися у Верховну Раду я не збираюся. Як вам відомо, я сам відмовився від депутатського мандату ще у 2005 році. Тому що сучасна політика в Україні – туди ідуть люди, щоб грабувати країну. Я завжди боровся і буду боротися з тими негідниками, які зараз при владі. Самому туди іти я не хочу – мені гидко там перебувати.

– А як ви бачите перебіг місцевих виборів, які пройдуть найближчим часом, і можливо, перевиборів до Верховної Ради, які прогнозують на весну 2016 року?

– Не буде весною перевиборів у Верховну Раду. Якщо і буде, то у кращому випадку це буде восени. Стосовно місцевих виборів – на сьогоднішній день застосовуються технології і “чорні схеми” Кучми, – підкуп, залякування, шантаж, убивства тільки заради того, щоб правляча партія була при владі. Усе це застосовується сьогоднішньою чинною владою. Тому очікувати на те, що сьогоднішня влада послабить свою позицію надії немає. І сьогоднішня влада складає більшість у Верховній Раді. Тому кажу, – до осені очікувати дострокових парламентських виборів я не бачу сенсу.

– А на ваш погляд чому Порошенко призначає у напівзаконний спосіб вести переговори у Мінську таких начебто вже віджитих політиків, як той же ж Кравчук, Кучма, Медведчук, які викликають різке негативне сприйняття у населення, але їх делегують вести переговори з цими фейковими квазіутвореннями “ЛДНР”?

– Дивіться мою попередню відповідь. Я сказав, що керує Порошенком, де-факто, Кучма. У Кучми є компромат на Порошенка, у Медведчука також є компромат на Порошенка. Далі – учасникам переговорних процесів у Мінську дарована безпека недоторканості. Тобто – таким чином Кучма і Медведчук автоматично, якщо вони є учасниками переговорів, забезпечили себе від будь-якого кримінального переслідування

– Дякую! Це важливий нюанс, про який мало говорять у ЗМІ.

– Звичайно ж, вони приховують, що їм дається амністія від будь-яких злочинів.
========================
Є слухи, що "касетні скандали", як привіт для Порошенко, витяг із шушляди Льовочкін.

У YouTube є відео з записом цього інтерв'ю :

Tags: п* Кучма, п* Порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Як павильно, Оброкоси, чи Абрикоси ? ;)

  * Онучка : - Бабусю, та не ОбрОкоси, а Абрикоси ! Бабуся : - ОбрИкоси. - Та не ОбрИкоси, а Аб-ри-ко-си !!! - Ну ладно, ЖЕРДЕЛІ ... ;))) А це…

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments