olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Реформи у судах треба почати зі звільнення і розстрілу суддів та прокурорів: Олег Ляшко (+ВIДЕО)

Судовий процес над Ігорем Мосійчуком показує, що незалежних суддів і прокурорів в Україні немає: Олег Ляшко.

Після відхилення клопотань адвокатів Ігоря Мосійчука, і винесення рішення повернення його під варту, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про незаконність рішення Апеляційного суду і винесення його рішень на Банковій.

У присутності журналістів Олег Ляшко заявив: “Суд відхилив клопотання більше 100 народних депутатів – адвокатів позбавили можливості долучити ці клопотання до справи. Суд не дав адвокатам та Ігорю Мосійчуку виступити із обгрунтуванням своєї позиції.

Тобто це рішення незаконне, і написане на Банковій, що означає, що ніякого суду в Україні немає. Вони позбавили навіть можливості адвоката висловити ці клопотання, як і Мосійчука виступити з останнім словом. Так само, як і Гройсман позбавив можливості у Верховній Раді, коли його заарештовували. Рішення суду є незаконним. Ми будемо писати звернення до Вищої Ради Юстиції про притягнення цих катів у суддівських мантіях, виконавців злочинних наказів Порошенка: Бець – головуючий, Лашевич і Мосевич. Ми будемо звертатись про притягнення їх до кримінальної відповідальності, їхнє звільнення із посад суддів. Якщо і не при цій владі, то при наступній вони обов’язково будуть за все це відповідати. Рішення суду є незаконним, так само як і рішення суду першої інстанції, так само як і рішення Верховної Ради. Найголовніше, що вони взяли за правило – вони позбавляють обвинуваченого сказати слово на свій захист.

Суддями у ручному режимі керують Порошенко і його заступник Філатов. Єдиним вірним рішення зараз буде звільнити усіх суддів. Немає в Україні незалежного правосуддя, як розказує Порошенко. Тому єдина можливість зруйнувати цю мафіозну систему, яку очолює Порошенко – це знищити ці суди і прокуратури до основи, спалити їх к чортовій матері, і прокурорів і суддів усіх звільнити. А для наочності нащадкам – десяток прокурорів і суддів розстріляти – отут прямо перед приміщенням суду, щоб усім іншим було не повадно бути продажними і виконувати злочинні накази влади. Тому я обіцяю, і нехай на мене порушують кримінальну справу за погрози суддям і прокурорам, – я обіцяю, що коли Радикальна партія прийде до влади – перші реформи, які ми почнемо у судах і прокуратурі – розстріляємо десяток прокурорів і десяток суддів. Я сам особисто це зроблю. І з оцих подонків почнемо”, – підсумував народний депутат.Tags: судова система
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments