olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

З 09:30 15 жовтня по 10:30 16 жовтня триватиме 4 доба за місячним календарем

Символ доби - Яблуко, або Райське дерево - Дерево пізнання добра і зла. День гріхопадіння людства.

Складний і конфліктний день. Можливі спокуси і провокації. Краще уникати отримання інформації, якщо вона не потрібна вам для якихось конкретних справ. Свіжі відомості можуть стати причиною неприємностей або підштовхнути вас до вчинку, про який ви потім пошкодуєте. У цю місячну добу переважніше займатися поточними питаннями, а не починати щось нове. Постарайтеся спілкуватися тільки з приємними вам людьми.

Місяць у знакові "Скорпіон" (з 0:40 14 жовтня, по 12:20 16 жовтня)

Прояв впливу цього знака – "інтенсивність", підсилиться у всьому, але особливо - у взаєминах з людьми. Коли Місяць входить у знак Скорпіона, психічні й інтуїтивні здатності людини значно зростають. Полегшується сприйняння стану речей.

Місяць у Скорпіоні - це Місяць, у водному знаку. Емоційна реакція загострюється, а емоційні потреби - зростають. Варто втримуватись від бурхливих проявів своїх емоцій, особливо тих, що можуть мати негативне значення. В цей період всі почуття загострюються, роздратування може привести до люті.

Здоровий глузд, що зазвичай керує емоціями, у цей період буде ослаблений, і люди можуть проявляти нестриманість. І ця нестриманість, В свою чергу, може спровокувати довгострокове загострення У відносинах. Місяць у Скорпіоні сильно підвищує сексуальне бажання. Ми стаємо просто непереборні й дуже чуттєві. Розуміння причини свого підвищеного сексуального потягу в ці кілька днів допоможе вам стримати свій запал і приймати зважені рішення.

Наш розумовий процес активізується завдяки підвищенню інтуїтивних здатностей. Якщо потрібно вирішити проблему, у нас буде проявлятися більша проникливість. Цей знак не наділяє нас аналітичними здатностями, як Діва, але ми зможемо "просто знати" відповідь або, принаймні, розуміти, де її шукати.

Розумова самодисципліна досягне свого апогею. Рішуче й цілеспрямовано ми зможете переслідувати будь-яку мету й досягати її. Але вона обов'язково повинна бути бажаною, оскільки рухають нами зараз саме інтереси наших почуттів.

Фото109

Tags: Місячний календар.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments