olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росіяни б’ють усі рекорди у прагненні емігрувати до США - Bloomberg

Кількість росіян, які намагаються емігрувати до США найбільша в історії, що йде у розріз із даними дослідження "Левада Центру", згідно з якими 71% росіян вважають Сполучені Штати негативною світовою силою. Про це пише Bloomberg у статті "Якщо росіяни так ненавидять США, то чому хочуть туди переїхати?".

"Держдепартамент каже, що кількість російських заявок на участь у лотереї грін-карт цього року побила історичний рекорд із 265 086 (заявок – ред.), хоча лише 4 із 10 тис. позицій передбачені для росіян", - зазначає видання.

Окрім того, за даними Державного департаменту, 245 638 росіян лише за минулий рік отримали візи із правом тимчасового працевлаштування або навчання у США, що вдвічі більше, ніж десять років тому, хоча населення Росії відтоді не збільшилось.

Ще 3 622 росіянам дозволили постійно жити в США через сімейні та інші обставини, у тому числі 56 особам були видані візи після згоди на інвестування понад $500 тис. у створення нових робочих місць.

За словами американської правозахисниці радянського походження Марини Фуксмен, багаті росіяни значно частіше розглядають США як безпечне місце, щоб "припаркувати свої гроші, сім’ю і дітей" через нестійку економіку Росії і звуження кола улюблених бізнесменів Путіна. Вона також зазначила, що багато із її клієнтів-росіян бояться відкрито говорити про власну зацікавленість в еміграції.

Також, окрім чверті мільйона росіян, котрі отримали американські візи, ще 75 300 отримали дозволи на проживання у ЄС та Швейцарії лише за 2010 рік, що на чверть більше, ніж у попередні роки.
Tags: про еміграцію
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments