olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Саакашвілі готує собі "запасний аеродром" в "Самопомочі"

*
Саакашвілі дуже здружився із Садовим, політсила якого є одним з головних опонентів Порошенка

Не зовсім пристойні жарти щодо стосунків Саакашвілі і "міс Одеська митниця" Юлії Марушевської мають вщухнути. В неї знайшовся чоловік. Щоправда, у Львові. А вона в Одесі. Але то таке. Цікаве інше - цей чоловік Маркіян Проців є людиною з команди мера Львова Андрія Садового. Тепер кілька інших фактів.

Саакашвілі у вересні і в жовтні відвідав Львів. Перший раз в нього була широка програма - з виступом на Конгресі культури Східного партнерства, відвідуванням гарнізонної церкви, роздаванням автографів, а також спільним походом із Садовим на футбол. Тут же Саакашвілі заявив, що Львів чи не єдине місто, яке зробило прорив у своєму розвитку. За останні три роки. Тобто при Садовому. І він Саакашвілі Львову заздрить і вважає, що це приклад всій Україні. Не Київ із Кличком з БПП "Солідарність". А Львів із Садовим з "Самопомочі". В другий раз, у жовтні Саакашвілі представляв бесарабську культуру у Львові і знову були компліменти. Але тут Саакашвілі ще повідомив, що Львів і Одеса виступають єдиним фронтом у боротьбі з корупцією на митниці, яка коріниться в Києві. Тобто вони із Садовим боряться з родичем Валерії Гонтаревої, правої руки Порошенка, головою ДФС Насіровим. Маленький штрих - Саакашвілі перервав поїздку у Львів через трагедію з "Іволгою", а над львівською Ратушею на знак співчуття приспустили штандарт. Ну то таке. Але все-одно приємно.

Зрештою, не лише Саакашвілі хвалить Садового. Той до певної міри відповідає взаємністю. Мер Львова записав відеоролик, у якому агітує за кандидата в мери Одеси Сашу Боровика - креатуру Саакашвілі. Губернатор Одещини ролик зразу поширив у Фейсбуці. Сумнівно, що цей ролик допоможе Боровику у мерських перегонах, але всій Україні Саакашвілі показав, що його креатуру підтримує Садовий. У Боровика слава закордонного реформатора, який не прижився у корумпованому і ретроградському уряді Яценюка.

Одним словом, пора задатися питанням-"мемом". Збіг? І дати на нього відповідь- мем. Не думаю.

Але навіщо Саакашвілі так "зраджує" Порошенку з Садовим? Слід нагадати, що "Самопоміч" чи не найбільше здіймає галас щодо "зради" Порошенка в Мінську та Парижі. Більше того, Садовий звинуватив Порошенка у тиску на депутатів "Самопомочі", коли Петро Олексійович під наглядом Нуланд протягував свою "зраду" в Конституцію. Права рука Садового і лідер фракції "Самопомочі" Березюк на фоні миротворчих зусиль Порошенка волає, що Донбас слід відрізати, заблокувати, знищити, забути, відгородити, ну і потім колись... приєднати. Обов'язково. І Крим теж. Звісно, Порошенку дістається від "Самопомочі" і за відсутність реформ, і за неперебірливість у підборі команди. Що є то є. Правда, сам Садовий мовчить і готується в черговий раз стати мером Львова, але в душі він мріє про інше - президентство. І слід відзначити, на фоні Порошенка, Тимошенко, Ляшка та інших представників українського політичного балагану, Садовий справді виглядає свіжо. Такий собі ліберал, реформатор, Львів підняв. Ну іноді впадає в клерикалізм і звільняє чиновників, які говорять, що церкви в школі забагато. Але ж це Галичина. Тут і лібералізм специфічний. Ну ще - якщо, звісно, Садовий поділяє думки Березюка щодо Донбасу, то він ще й занадто войовничий як для ліберала. Але тут швидше маємо справу зі звичайним бажанням відкусити трохи патріотичного електорату від "Свободи", ну і Президента потролити.

Як не крути Садовий людина для Порошенка не зовсім зручна. Особливо в перспективі. А Саакашвілі все ж людина Порошенка. Формально. І останнє слово ключове. Саакашвілі не хоче близько зв'язуватися з "ноєвим ковчегом" БПП "Солідарність". Людей своїх просуває, але сам в сторінці. Не вірить Саакашвілі, що йому дадуть щось зробити в Одесі. Натомість, політичну кар'єру в Україні Саакашвілі, схоже, планує і далі будувати. І рано чи пізно йому доведеться залишити човен Порошенка, який пливе в нікуди, що відзначають час від часу і в Держдепі США. І саме"Самопоміч", яка виглядає ліберально-реформаторською силою, є тим проектом, куди органічно може вписатися Саакашвілі. Загалом список "Самопомочі" на чолі з Садовим та Саакашвілі виглядатиме справді потужно. Але. Може виникнути одна невелика проблема - хто буде №1, а хто - №2. Амбіцій у обидвох вистачає. Утім, цю ділему вирішувати ще не скоро.

І останнє. Чому Порошенко так спокійно дивиться на "роман" Саакашвілі та Садового? Все просто. А що може зробити Порошенко? Заборонити Саакашвілі? Звільнити його? Так може Міхеїл Ніколозович якраз цього і чекає, щоб з красивим та гучним скандалом остаточно змінити політичну прописку.
Віталій Пирович.
Tags: п* Саакашвілі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments