olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Харкові все буде " ГєпаБєня ", Добкін із Аваковим у прольоті

КВУ дає діючому меру Кернесу Харкова 59,3%, Інститут Горшеніна – 58,6%. Другий результат у представника "Об'єднання "Самопоміч" Тараса Сітенка - 16,4% та 15,9% відповідно. Третім КВУ називає само висуванця Юрія Сапронова (6,3%), Інститут Горшеніна – кандидата від "Волонтерської партії" Ігоря Балуту (6,9%).

Досить знаковими є результати кандидата президентської "Солідарності" Олександра Давтяна 4,5-5% та самого БПП "Солідарність" – партія проходить у міськраду з результатом близько 6,5-7%. Однак головне, що проходить, і це, теоретично, дає право, дограючи багатоходівку, призначити секретарем міськради Давтяна, який тактовно не боровся проти Кернеса.

Результат "Солідарності", по-перше, свідчить про рівень підтримки Порошенка в Харкові – на рівні 5-6%, а, по-друге, про рівень підтримки Авакова, якого, виходить, не виправдано вважали патроном Харківщини. "Народний фронт", читай Аваков на Харківщині, підтримав президентську силу. На вихлопі маємо на силу прохідний результат. З огляду на дані екзитполів, можна припустити, що результат Авакова у Харкові ще менший.

Результат близької до Адміністрації президента партії "Наш край" також красномовний – 4,5-5,2%. На межі проходу до міськради.

Харків здався олігарху Коломойському, Порошенку не вдалося відвоювати бодай трохи значимий результат.

Інтриги додала позиція голови Харківської ОДА, голови БПП "Солідарність" Ігоря Райніна, який відмовився коментувати результати екзитполів та сказав, що "серйозні" організації (не КВУ та Інститут Горшеніна) заявляють про проведення опитування щонайменше за тиждень. Найімовірніше, Райнін ще намагатиметься підтягнути результат "Солідарності" до міськради.

Обнадійливим і перспективним є результат "Самопомочі", яка не шкодувала ресурсу на піар у Харкові. Партія з результатом більше 15% зможе сформувати фракцію у міськраді та впливати на політику Коломойського-Кернеса в Харкові.
Tags: вибори
Subscribe

 • © Вибір українців.

  * © Харків обирає Кернеса. Мером. Тут усе зрозуміло. Харків сяє вночі. Прекрасні парки, замість непролазних хащ, у які заходити було просто боязно.…

 • © Свято демократії.

  * © Сьогодні у нас Вибори. Пішла я голосувати. Голос віддам за кандидатів і партію ... які мені подобаються. А ті, які мені не подобаються, хай ідуть…

 • © Підслухана розмова.

  * © - Чи будете Ви голосувати за Кернеса на виборах Мера. - Буду. - А то нічого, що за ним плаче в'язниця ? - Не знаю хто, чи що, за ним плаче, але…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments