olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як директор української бібліотеки в Росії розповсюджувала заборонену літературу

Росіяни, м'яко кажучі, дивують своєю поведінкою.

То вони прикидаються ніби вони не розуміють українську мову. Невже вона так сильно відрізняється від російської ? Невже насправді вони такі тупі, щоб її не розуміти ? Я в це ніколи не повірю. Це з їхнього боку звичайнісіньке чванство і високомірність. Вони просто таким чином вимагають щоб українці їм підкорювалися і говорили з ними їхньою мовою.

Тепер вони взялися за бібліотеки. Заходилися вилучати з бібліотеки книги з історії України, будьякі матеріали про Україну і саджати бібліотекарів. Чі не так поводили себе Гітлер і Ко за часів нацистської Германії ? Зараз росіяни поводяться як гітлерівці : то вони заявляють що Крим їхній, то пудрять мізки людям брудною пропагандою, всіх незгодних жорстоко придушують. Залишилось тільки зібрати всю літературу, що стосується України і демонстративно скласти її на купу посеред Красної площі і спалити. І при цьому заявляють, що в Україні процвітає фашизм.

А про бібліотекаршу, то взагалі - фініш : " За версією слідства, директор української бібліотеки Шаріна, в порушення федерального закону «О противодействии экстремистской деятельности», з 2011 року розповсюджувала серед відвідувачів книги Дмитра Корчінського, визнані судом екстрімістськими матеріалами за бороненими до використання ". Це називається - " Вперед, у 37 рік ! "

Депутат Госдуми Дмитро Гудков на своїй сторінці вмережі написав : «Тогда (в 37 році - прим. ред.), когда были такие «дела» (кстати, далеко не только в 37), тоже ведь сажали за мыслепреступления, не те слова и взгляды», а крім того, він задався питанням, хто ж такий Корчінський ? І відповів на питання посилаючись на дані Вікіпедії : «Вместе с Александром Дугиным и Натальей Витренко входил в Высший Совет «Международного Евразийского Движения». В 2005 году проводил инструктирование движения «Наши» на Селигере по методам борьбы с революцией перед прибытием в лагерь президента В. Путина».

А опозиціонер Олексій Навальний у своєму твітері зробиа відмітку : «мы все узнали о неком Дмитро Корчинском и о том, что у него есть книги». Блогер Рустем Адагамов, також написав : «... тут же полез искать, кто это такой » і зауважує, що це непоганий пиар для Корчінського.

Tags: про політику
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments