olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Хеллоуін - Halloween

*
Фото178
Фото: olga_den_f

© Хеллоуін - для нас нове і дуже загадкове свято. Коли воно з'явилося у нас, я почала цікавитися, що ж це за свято. І от до мене дійшла інформація від англійців, що у них це свято святкували з покон-віку, а про походження розповіли так :

- Люди завжди знали, що є Святі і Нечистивці. Святі - завжди допомогали людям, люди до них зверталися за допомогою коли це було потрібно. У кожного святого існував, і снує по нині, визначений у календарі день у який вшановували кожного Святого персрнально, тобто у кожного Святого завжди було своє свято.

Нечистивці - завжди намагалися людям зробити шкоду, і навіть заважали Святим допомогати людям. І от люди одного разу вирішили, що для того, щоб Нечистивці не шкодили людям треба і їм виділити якийсь день для вшанування, і влаштовувати щорічно у цей день свято для них, щоб задобрити їх і зменшити таким чином їхній гнів. Але, у зв'язку з тим, що Нечистивці ведуть, як правило, нічний образ життя, то і святкувати їхнє свято вирішили вночі, перед Днем усіх Святих.

Так і виник Хеллоуін.

Хеллоуін — Halloween (All Hallows Evening или Beggars Night) — ніч перед Днем усіх Святих (All Saints' Day). кажуть, Хеллоуіну не менше двох тисяч років. Початок це загадкове свято бере з кельтскої культури.

Пізніше, це свято обросло різними традиціями, як наприклад, виготовлення ліхтарів Джека з гарбузів, і влаштовування різноманітних страшилок. Первісним же призначенням ліхтарів Джека - було освітлення в темряві дороги Нечистивцям до Чистилища і ліхтарі, звичайно ж, не виготовлялися з гарбузів, а могли бути виготовлені з будьякого матеріалу.

Тож сьогодні зовсім не обов'язково когось лякати, а от задобрити Нечистивців будьякими ласощами бажано, щоб вони менше нам шкодили. Ну і звичайно ж - якомога більше ліхтарів, різних світильників, щоб осяяти путь Нечистивців до Чистилища, щоб вони якомога швидше туди дісталися і очистилися.
/ 31.10/2015 olga_den_f /

https://olga-den-f.dreamwidth.org/60753.html

Tags: СвЯта.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Все. Купатися у річках зась !

  * © Старі люди кажуть що з сьогодішнього дня ку патися у річках, ставках і будь-яких водоймах НЕ можна. Бо учора Ілько у воду напу dив. Ось такі…

 • © А у нас жнива.

  * © Цього року наші фермери не наймали комбайни John Deere. Вони купили собі два новеньких New Holland, і збирали пшеницю своїми комбайнами. А я…

 • Херсонцы находятся в смертельной опасности

  * На Херсонщине в связи с потеплением появились ядовитые пауки, такие как каракурты и тарантулы. Сейчас они только повылуплялись, поэтому из-за…

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments