olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Мода, мода ...

© Вчора вирішила сходити на базар. Справа в тому, що у мене лежить декілька відрізів тканини, з яких треба пошити щось для повсякдення, а ідей нема. От я і вирішила підти на базар, і подивитися, що ж там продають і хто в чому одягнений.

І дивлюсь я на людей : джинси сині, джинси світло-сині, джинси блакитні, джинси драні, джинси, такі дранючи, що на них уже живого місця немає, джинси полатані ..., а верхня чатина : фудболка синя, фудболка біла, фудболка з зайцем, фудболка з пикою якогось забулдиги з синнім носом, фудболка з ослом, майка чорна, майка біла, майка з великою зеленою жабою. Просто подіум.

Я звичайно можу залізти в Google, подивитись колекції від Versace, Lagerfeld або Сhristian Dsor, але ж, уявляю собі, іду я вся така з себе у Gocci з Vercace-ами по нашому базару, чи навіть вулиці, між отією джинсовою масою людей. Звісно що мене одразу всі помітять. Але, чи потрібна мені така увага ?

Треба подумати.©

https://olga-den-f.dreamwidth.org/18560.html
Tags: Роздуми.
Subscribe

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments