olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Сон

*
© Іноді мені сняться досить дивні сни.

Коли у Криму ще тільки з'явилися, так звані "зелені чоловічки", коли ще ніхто не міг навіть подумати чим це завершиться, мені приснився сон.

Ніби переді мною, якийсь проостір, схожий на лісостеп, дерева в ньому трапляються дуже рідко, місцевість майже відкрита. І в тому степу якийсь колодязь, дуже глибокий, і в мене виникає відчуття, що то закинута ядерна шахта. Поруч з тим колодязем - величезне дерево. Дерево настільки велике, що у нього кожен листок у діаметрі такого розміру як діаметер отвору колодязя. Листків на дереві не багато, але вони всі свіжі, яскраві, такого кольору як навесні молоде листя.

І раптом, невідомо звідки, з'являється якась величезна, напівпрозора Істота. Вона хапає один листок, і наполегливо намагається відірвати його від дерева. Спочатку їй це не вдається, а потім вона таки відриває його, і опускаючись у колодязь починає тягти його за собою. Форма листка така як у кленовоо листка, і коли вона почала його затягувати, він своїми госрими зубчиками почав застрягати, зачепляючись за зовнішній бортик колодязя. Доклавши зусиль, Істота таки затягла його за собою у колодязь.

Після спостереження за такою картиною, мені стало якось моторошно, було відчуття, що там, у колодязі, вогкість і бруд. Охопило відчуття страху. І тут я прокинулась.

Я записала сон. Вдень я розповіла його своїй подрузі і сказала : " Від України відірвуть Крим ". Подруга подивилась намене як на дивачку, і сказала : " Ти що з глузду з'їхала ? Ми ж не в середньовіччі живем ! "

Коли окупували Крим, подруга часто згадувала мій сон.

11

https://olga-den-7.dreamwidth.org/139854.html

https://olga-den-f.dreamwidth.org/62345.html

Tags: Мої сни
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments