olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Корбан назвав "батька української корупції"

Єдиний український батько корупції – депутат від БПП Ігор Кононенко.

З такою заявою виступив Геннадій Корбан.

Він розповів, що вважає нардепа від Блоку Порошенко батьком української корупції, контролюючим мало не весь бізнес у країні. За словами Корбана, «батько корупції» встигає контролювати кілька українських державних банків, «Укртранснафту», а також припортовий завод Одеси, і в цьому йому допомагають інші члени фракції.

Корбан заявив, що у нього є важлива інформація з достовірних джерел, і він може сміливо заявляти про те, що Кононенко є головним корупціонером країни. Лідер Кропу підкреслив, що багато років сам займався бізнесом, тому знає, про що говорить, і за свої слова відповідає. Контролювати весь цей бізнес Кононенку допомагає Олександр Грановський, і він відповідає за юридичне обслуговування.

Більш того, Геннадій Корбан стверджує, що Кононенко особисто видає зарплату всім нардепам з БПП. На його думку, вона наближається до десяти тисяч доларів. Лідер УКРОПУ також не виключає, що в Україні «працює» ще один корупціонер – Олег Гладковський, який контролює оборонну промисловість країни. Корбан заявляє, що ця людина бере мільйонні кредити в банках без повернення, виграє тендери і т. д. В кінці Корбан додав, що володіє дуже цінною інформацією, але відразу розголошувати її не буде. На його думку, після проведених реформ в країні така інформація дуже зацікавить слідчих, які замінять корупціонерів, які сидять у своїх кріслах багато років. / ЗМІ /

=====================================================

" Господин Шокин, Вам помочь, ... ? "

Пока дедушка Шокин ищет бабушек, которые по копеечке «сбрасывались» на «Фонд оборони країни», мы сделали за него неплохую работу.

Сейчас в руках я держу решение Днепропетровского Апелляционного суда, постановившего возврат военного госпиталя – в собственность государства.
Речь идет о более 10 тыс кв. м. недвижимости и около 4 га земли в центре города. Кто не помнит, в свое время госпиталь попал в собственность российского «ВТБ Банка» - его продали в неправильный способ.

Помню, как ВТБ-банк пытался изъять госпиталь как залоговое имущество - как раз в момент, когда начали привозить раненных.

Уважаемый господин Шокин, вынужден чистосердечно признаться: тогда я совершил незаконное действие и выставил охрану у входа для того, чтобы объект не попал в руки российского ВТБ Банка. Потом вызвал юристов, прокуроров и сотрудников Фонда госимущества и провел совещание с целью сформулировать юридическую позицию – как вернуть госпиталь. К Вашему сведению, господин Шокин, прокуроры отказались.

Решение суда имеет немедленную силу. Это означает, что госпиталь уже сейчас можно и нужно переоформлять в собственность государства. Господин Шокин, Вам помочь, или Вы сами в этот раз?
Геннадий Корбан, Facebook.19.11.2015.

Tags: п* Корбан
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment