olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Будинок СБУшника Пісного, на якого напав Парасюк, журналісти зняли з висоти (ВІДЕО)

Відео будинку Василя Пісного та його доньки журналісти зняли з квадрокоптера.

буд.

Відео будинку Василя Пісного та його доньки журналісти зняли з квадрокоптера.Воно опубліковане на каналі програми "Наші гроші" в YouTube.

В інтернеті з'явилося відео, на якому зафіксовано будинок заступника начальника головного управління із боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного, якого вчора Парасюк вдарив ногою по спині.

Нагадаємо, проти народного депутата України Володимира Парасюка відкрито кримінальне провадження за насильство щодо працівника правоохоронного органу.

За словами Парасюка, на попередній посаді Пісний займався "кришуванням" (до призначення в СБУ він очолював Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України). Крім того, Парасюк стверджував, що статки Пісного не відповідають його доходам. Також він наголосив, що вимагає звільнення Пісного з СБУ. >>>

Tags: п* Пісний
Subscribe

Posts from This Journal “п* Пісний” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments