olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про мого котика Тимошу : "Знає кіт чіє сало вкрав".

*
© Був умене котик, якого звали Тимоша. Як і більшість котів він проводжав усіх членів сім'ї, якщо вони ішли з дому і зустрічав на порозі коли поверталися. Одного разу ми не були дома два дні. Я повернулася першою. Відкриваю двері, а кота не видно. Я почала його гукати, але марно.

В коридорі у нас килимів немає. Я переступаю поріг, ставлю ногу на підлогу, а вона слизька ! Моя нога підсковзується, і я навіть оком не встигла блимнути як приземлилася на підлогу. Сиджу на підлозі, а вона ніби олією намащена. Ну думаю : " Що ж мій бешкетник накоїв ? Якщо це олія - то звідки ? " А котом іне пахне.

Я потихеньку підвелася і стала його кликати. Та де там ! Я почала ласкавим голосом вмовляти його вилізти - глухо ! Ну, думаю, колись та вилізе. Переодяглася, почала мити підлогу.

Вже майже закінчивши миття, дивлюсь - вигядає мій Тимоша. Так обережно, вивчаючи мій настрій, потихеньку, крадькома наближаеться до мене. Підішов, я почала його гладити, а він як і підлога, весь у жиру. Лаяти - вже пізно, сенсу ніякого. А у нас в коридорі стоїть пуфик на коліщатках. От я тримаючи однією рукою кота, другу руку направила за пуфиком, щоб усістися і погладити його сидячи. Тільки но я дотокнулася до того пуфика, мій кіт як "блиснув" тільки його і бачили !

"Ага"- думаю, ось де у нас шкода ! Відсунула пуфик, а під ним лежить ... шматок сала ! " Де ж він його взяв ? " - подумаа я, апотім пригадала, що перед від'їздом жарила млинці і мазала шматочком сала сковорідку, а потім, залишок тогошматочка, поклала на тарілочку і залишила на столі.

Сало наш Тимоша не їв, просто йому було нудно на самоті тож він, від нудьги, стяг те сало зі столу і вирішив ним погратися. Граючись натер салом і підлогу, і себе заодно ))) , а потім, граючись, закинув сало під пуфик а дістати його звідти вже не зміг.

Помила я тідлогу, потім з горем наполовину виманила свого Тимошу і пішла його купати ...

Оригинал взят у olga_den_f из архива Знає кіт чіє сало вкрав.


Це не Тимоша, але дуже схожий на нього, такого ж кольору. Фото Тимоші не лишилося.

ккотт

https://olga-den-f.dreamwidth.org/63356.html

Tags: КОТИ.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

 • 19 квітня: народні прикмети і заборони

  * Народні прикмети 19 квітня Туман вранці віщує суху погоду до кінця місяця. Чим прозоріші хмари, тим тихіша буде погода, але може піти і дощ.…

 • © Зацвіло.

  * © Щось зацвіло дрібненько, білим. Квітки діаметром десь пів сантиметра. Оцей дрібненький бур'янець з'явився у нас років 10 тому. Спочатку він…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments