olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Побитий Парасюком Пісний має статус учасника бойових дій

Заступник начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю СБУ Василь Пісний провів три дні в зоні АТО і отримав посвідчення учасника бойових дій.

Згідно із довідкою департаменту кадрового забезпечення Національної поліції про надання Пісному статусу учасника бойових дій, він брав "безпосередню участь в антитерористичній операції" на території Донецької та Луганської областей з 30 липня по 2 серпня 2014 року.

На підставі рішення міжвідомчої комісії Пісному видано посвідчення УБД серії ЮА №02021 від 13 січня 2015 року.

Нагадаємо, навесні 2014 року Василь Пісний очолював Департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України. А 4 січня 2015 року він звільнився.

В ГПУ відкрили кримінальне провадження за фактом нанесення Парасюком тілесних ушкоджень заступнику начальника головного управління по боротьбі з організованою злочинністю СБУ Василю Пісному під час засідання парламентського комітету з питань боротьби з корупцією.

На даному засіданні 19 листопада обговорювалися факти, які свідчили про невідповідність майна Василя Пісного його доходам. Парасюк ударив Пісного ногою в обличчя та плече після фрази останнього: "Та я зробив для революції набагато більше, ніж ви".

Пізніше Парасюк вибачився перед суспільством за бійку на засіданні антикорупційного комітету.

Tags: п* Пісний
Subscribe

Posts from This Journal “п* Пісний” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment