olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Біля берегів Шотландії шукають російський підводний човен - ЗМІ

Передбачається, що російський підводний човен може шпигувати за військовою базою в Шотландії, де знаходяться британські підводні човни з ракетами Trident, які несуть ядерний заряд.

Британія вдалася до допомоги союзників у пошуках російського човна, який, як передбачається, знаходиться біля берегів Шотландії. Про це повідомляє The Telegraph.

Наголошується, що субмарина була помічена щонайменше 10 днів тому на північ від Шотландії. В операції беруть участь протичовнові літаки військово-морських сил Канади та Франції, а також британські підводні човни і фрегат HMS Sutherland.

Як передає ВВС, в міністерстві оборони Британії підтвердили проведення операції, але деталей не повідомили. "Ми підтверджуємо, що союзні морські патрульні літаки, які тимчасово базуються на базі Королівських військово-повітряних сил Лоссімут, ведуть спільну діяльність з Королівським військово-морським флотом. Ми не обговорюємо деталі морських операцій", - заявили в британському міноборони.

Tags: п : Росія ; Путін
Subscribe

Posts from This Journal “п : Росія ; Путін” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments