olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Путіна пригрозили знищити "Правий сектор" і кримських татар-блокадників

Член Ради Федерації окупантів Ольга Ковітіді назвала людей, які намагаються повернути свою землю, терористами і закликала Росію їх знищити "З терористами ми ні про що говорити не будемо, їх треба знищувати. А певний тиск на Україну потрібен, знаючи, під чиєю п'ятою вона знаходиться.

Вони (влада і жителі України, - pед.) повинні розуміти, що Росія (тобто окупанти, - ред) з ними бавитися не буде. Коли припинилися поставки вугілля антрациту, вони почали замислюватися. Вони ж не відчувають чужий біль, вони забули, що на території Криму живуть етнічні українці. Натискати на больові точки ми просто зобов'язані", - заявила вона.

Ковітіді назвала підрив опор ЛЕП добре спланованим терактом, який спрямований на залякування населення окупованого півострова. За словами Ковітіді, праворадикали кримськотатарського меджлісу і "Правий сектор", які об'єдналися на території України - це терористична організація. Відносно якої повинні бути застосовані всі ті важелі, про які говорив Володимир Путін ... І поки ми не знищимо цю терористичне угрупування - толку не буде". Ця мерзотниця підкреслила, що їхні кроки будуть "відповідати нормам міжнародного права".

Tags: про Крим
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment