olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Уряд заборонив рух вантажного транспорту в окупований Крим

"Уряд забороняє переміщення вантажних потоків на адміністративному кордоні між Україною і АР Крим. Відповідне рішення було ухвалене в понеділок, 23 листопада, на позачерговому засіданні Уряду", - сказано в повідомленні прес-служби КМУ

Раніше рух вантажного транспорту обмежували кримські татари та інші активісти, які заблокували три пропускних пункти на адмінкордоні АР Крим та материка.

=========================================================

Яценюк доручив негайно почати ремонт ЛЕП для Херсонської області

"З метою відновлення енергопостачання у Херсонській області і забезпечення енергобезпеки країни
невідкладно прошу по тих лініях, де ми можемо провести ремонт, почати ремонтні роботи", – сказав Яценюк. З посиланням на фахівців Яценюк додав, що на виконання таких робіт на об'єктах, до яких є безпечний доступ, необхідно 72 години.

Також Яценюк заявив, що попросить президента винести на порядок денний РНБО питання про формат стосунків з Кримом та ті заходи, які слід зробити як для повернення Криму.

=================================

Перед тим міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що наразі ремонтувати можна лише одну ділянку – "Каховка – Титан".

"Щодо інших ми наполягаємо, що поки на них роботи проводити не можна, поки ми не проведемо санацію цих ліній з точки зору потенційних загроз додаткових вибухів і диверсійних атак. Про те, що такі атаки можливі й плануються, незалежно від точки зору Меджлісу і кримських татар, правоохоронців, ми володіємо інформацією", – сказав він.

==================================

Росія ж не може відключити Україні електрику, про це на брифінгу заявив міністр енергетики Володимир Демчишин. Україна наразі не споживає російську електроенергію, тому Росія не має можливості залишити Україну без струму.

"Системи наші працюють паралельно, але впливу на українську територію ні Російська Федерація, ні Білорусь, ні інші сусіди не мають. В момент, коли, наприклад, недостатньо потужності у нашій системі відбувається перетік з їхньої системи у нашу. На даний момент немає ніяких обмежень, тобто ми в повній мірі, і у нас ще досить суттєвий запас потужності є, тому ніяким чином на даний момент ми не залежимо від Російської Федерації", – сказав Демчишин.

Учасники блокади окупованого Криму ставлять умовою допуску до ремонту ЛЕП перерізання проводів, якими електроенергія може надходити на півострів.

Про це повідомив на прес-конференції в. о. директора "Укренерго" Всеволод Ковальчук, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Обов'язковою умовою для того, щоб допустити нас до відновлення ліній з боку цих представників є гарантована непоставка електроенергії в Крим до вирішення низки політичних питань, які вони висувають в рамках своєї акції", – сказав він.

Tags: про Крим
Subscribe

Posts from This Journal “про Крим” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments