olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© У кого сильніший біль ?

*
А більший меншого тусає та ще й б'є -
Затим що сила є...

© Крим занурився в темряву. Завмерло в очикуванні енергії все, що нею живиться. Ватники залишились без телевізорів ... тяжко навіть уявити який то для них жах. Росіяни обурюються, заявляють що ми (українці,-ред.) фашисти, терористи, що ми "не відчуваємо чужий біль", що блокадників треба знищити.

А як же наш біль ? Чі думали вони про наш біль, коли серед зими перекривали газ і раділи цьому, навіть складали про те пісні і радісно презентували їх у велчезних аудиторіях ?

Чі думали вони про чужий біль, коли лізли як свині у наш Крим, змушували тікати світ за очі з рідних домівок корінне населення, яке було не згодне з анексією, а потім у Донбас ? Чі відчували вони наш біль, коли гатили з " Градів " по наших населених пунктах, а з екранів телевізорів відрами лили брехню про ніби-то громадянську війну ?

Один шматок території украли разом з майном, іншу частину перетворили на руїни і вважають, що ми повинні все терпіти. Ми і так терпіли дуже довго. Тепер у них вистачає наглості говорити про знищення людей яких вони обікрали.

Не знаю як поведуть себе наші керманичі, напевно, блокувати Крим потрібно було ще до кримського псевдореферендуму, або хоча б на другий день після нього. Щоб люди розуміли у яку багнюку затягує їх Росія.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/63529.html

Tags: про Крим
Subscribe

Posts from This Journal “про Крим” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments