olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росіянам не сподобалося те, що сказав Турчінов.

Росіянам не сподобалося те, що сказав Турчінов. Я зовсім не розумію чому, адже ніхто не сказав що літаки будуть збивати за межами України. Не літайте туди куди Вас не запрошують - і будете цілі-цілісінькі.

Прес-служба РНБО повідомила слова Турчінова : «Перш ніж відкрити вогонь, турецька сторона неодноразово попереджала Росію щодо неприпустимості порушення її повітряного простору військовими літаками збройних сил РФ. Перед ураженням було зроблено ще декілька попереджень і тільки після того було атаковано російський літак», а також про те , що на переконання Олександра Турчинова, у разі порушення нашого повітряного простору військовими літаками, "українські військові повинні діяти аналогічно, захищаючи нашу країну від агресії з повітря".

=====================

Раніше було повідомлення РНБО : " Росія терміново посилює своє наступальне угруповання у Північному Криму. Так, 24 листопада 2015 року п'ять російських військово-транспортних літаків Іл-76 здійснили перекидання двох батальйонно-тактичних груп десантників зі складу 98 повітрянодесантної дивізії Повітрянодесантних військ ЗС РФ (м. Іваново) з аеродрому Іваново на аеродром Джанкой.

Окрім того, в районі населеного пункту Калинівка (3 км на північний захід від м. Джанкой) розпочато розгортання 97-го десантно-штурмового полку 7-ї гірсько-штурмової дивізії (м. Новоросійськ).

Таким чином, потужний наступальний потенціал російських військ в окупованому Криму ще значно збільшується за рахунок найбільш підготовлених підрозділів, готових до штурмових дій ".

Цікаво, для чого це раптом таке поповнення в 30 км від Херсонської області ?

Tags: п : РНБО
Subscribe
promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments