olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Чі потрібно президенту Порошенко продавати "ROSHEN".

*
р-н
Фото : Киев - Кондитерская фабрика Roshen

© Прочитала в інтернеті новину : " ... невідомі розвішали на стовпах оголошення з текстом : Продам ROSHEN ... " , і пригадала розмову.

В маршрутці я сіла поруч з охайною жіночкою аристократичної зовнішньості. Одягнена вона була не дорого, але її охайність і вишуканість не помітив, напевно, лише той, хто спав. Коли маршрутка набрала хід, жіночка мені спокійно, українською мовою, сказала : " А ви також хочете щоб Порошенко продав свій бізнес ? "

Не знаю які у мене були очі від несподіванки, але я зробила декілька глибоких вдихів/видихів, а потім відповіла : " Ви знаєте, я якось особливо над цим не задумувалася, мене більше цікавлять інші його обіцянки ..."

Жінка спокійно, держачі високо піднятою голову, продовжила : " А Вам особисто стало б краще жити від того, що він би продав свій бізнес? "

" Яке хороше запитання "- подумала я, і відповіла : " Напевно, мене особисто це ніяк би не зачепило ".
- І не тільки Вам. Від того не стало б ні холодно, ні жарко ні Вам, ні комусь іншому. Я особисто проти того, щоб він продавав свій бізнес. Навіть більше - я і цукерки перестану їсти, якщол він його продасть.

Не треба вимагати продавати бізнес від людини, яка вміє добре його вести. Бо це буде, скоріше за все крахом і бізнесу і людини. В даному випадку, гадаю, нам треба вимагати не продажу депутатами та президентом іхнього бізнесу, а передачу чистого прибутку на розвиток держави, протягом того періоду, кодли людина має мандат.

Хай власники бізнесу залишаються його власниками, хай ведуть його як належить, але прибуток (чистий), за війнятком частини на розвиток самого бізнесу, вкладають у розвиток держави. Можна навіть дозволити їм не платити податки і дозволити брати на проживання, скільки потрібно (багато не проїдять), - це і буде їхня зарплатня. Але заборонити на той період коли вони мають мандат накопичувати капітал на особистих рахунках і виводити гроші з країни.

Коли термін мандату скінчиться і вони перестануть бути обранцями,- бізнес звісно продовжує бути їхнім і прибуток також повністю належить ім.

Чому саме так ? Та тому що у "славетні" дев'яності вони добряче хапнули у держави, тож таким чином хай відшкодують державі хоча б чатку. А щодо механізму, то потрібно підключити фахових юристів, і виписати закони, згідно яких потім діяти. А ще, треба виписати закони про покарання на випадок ухилення від виконання попередніх, причому покарання має бути досить серйозним, щоб його не ігнорували, а боялися. Ну а суди - це окема тема.

От тоді буде і покращення, і жити будем по новому, і може й "битви" за депутатські крісла буде менше.

- Ось таке, незвичайне, чі то інтерв'ю, чі то лекція, мені було дане добровільно і безкоштовно, просто під час поїздки у маршрутці, незнайомою жіночкою.)))

https://olga-den-f.dreamwidth.org/64220.html

Tags: БЛОКНОТ, п* Порошенко, політика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © ... ну, тоді, хлопці, їдьте з Богом.

  * © Баба Катря не перший рік живе на Білому Світі, і тому не боїться нічого. Навіть нових штрафів за спалювання гілок обрізаних у садку. Воно ж…

 • © Фарби осені.

  * Груша: Фото: olga_den_f Глід : Фото: olga_den_f

 • © Такого не було зроду.

  * © У мене на городі зайці з'їли грядку моркви. Вщент ! Всю до однісінької !!! От вам і зайчики. ;))) Спочатку вони почали об'їдати бадилля. Потім…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments