olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"Удар в спину-2": Україна готова замінити російські товари на турецькому ринку

Український агросектор готовий виступити гарантом продовольчої безпеки Туреччини.

"Якщо традиційні партнери Туреччини застосують санкції, тобто припинять постачати зернові, Україна готова збільшити поставки зерна, кукурудзи та олії мінімум вдвічі. Туреччина - давній і надійний партнер Украіни, ми готові виступити гарантом продовольчої безпеки цієї країни", - написав на своїй сторінці у "Фейсбук" міністр аграрної політики України Олексій Павленко,

передають Патріоти України.

Таким чином, Україна зможе замінити Росію на турецькому ринку. Яким би не було рішення російської сторони, воно не повинно вплинути на продовольчу безпеку Туреччини. Україна має вдосталь продукції відповідної якості, аби забезпечити потреби турецьких споживачів у разі введення експортних обмежень з боку Російської Федерації.

За 10 місяців 2015 року Україна вже експортувала до Туреччини аграрної продукції на суму майже 566 млн. доларів США, серед якої зерна на суму більше 55 млн. і олії - на суму майже 75 млн. У разі введення Росією продовольчого ембарго проти Туреччини, Україна може істотно збільшити ці показники за рахунок додаткових поставок пшениці, кукурудзи, ячменю, бобових та олії.

Звичайно, на даний момент зарано говорити про зміни у товарообігу між Туреччиною та Україною, однак ми готові до поглиблення двосторонньої співпраці в аграрному секторі. Розширення та диверсифікація експортного ринку залишається пріоритетом для України, а Туреччина - перспективним торгівельним партнером.

Станом на 27 листопада намолочено 59,7 млн тонн зерна. Всього експортовано та підготовлено зерна до експорту майже 17 млн тонн. Українські сільгоспвиробники постачають свою продукцію в 190 країн світу.

Tags: п Україна - Туреччина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment