olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

ЦРУ. У чому секрет успіху Геннадія Кернеса.

Тут можна подивитись ( ВІДЕО )

Результати місцевих виборів вкотре засвідчили — до закінчення Революції Гідності ще далеко. Людина, яка відверто закликала вбивати активістів на Майдані стала мером другого за розміром українського міста. Геннадій Кернес не просто переміг у першому ж турі. Він отримав найбільшу по країні підтримку виборців.

Трохи про Кернеса: здатність виходити сухим із води у нього професійна. Кмітливість і вміння пристосуватись до ситуації взялись ще з лихих 90-тих. Тоді його називали Гепою.

Політичної ваги Геннадій Кернес набирався поступово. Ще з 1998-го, коли він вперше обрався депутатом Харківської міськради. Відтоді і домагався крісла градоначальника. Наполегливо і цілеспрямовано. Послідовність і вмотивованість дозволили йому стати беззаперечним фаворитом харків'ян. У місті він має не тільки необмежену владу, але й шалену популярність.

Та хоч харків'яни і люблять свого мера, навряд чи б він вдруге сів у владне крісло, якби на те не було згоди вищого керівництва країни. Чи справді Київ готовий дати "зелену вулицю" команді Кернеса? І за що власне йому пообіцяли недоторканність?

Tags: п* Кернес
Subscribe

Posts from This Journal “п* Кернес” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments