olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Війна і мир. Причини виникнення війн .

*
© Війни у світі будуть до тих пір, доки будуть бажаючи воювати. Війни будуть до тих пір поки люди будуть виготовляти зброю. А це означає, що війни будуть завжди, тому що люди не перестануть виготовляти зброю ніколи.

Учені ламають голови : " Чому зникали прадавні цивілізації ? " А я вважаю, що все дуже просто : " Люди в усі часи, в усі віки були однакові. Прадавні люди нічим не відрізнялися від людей які живуть у наш час. Так само, як і в наш час, робили зброю, все грізнішу і грізнішу, і закінчувалося все втратою контролю над нею і знищенням цивілізації. Після знищень відбувалося відродження, але на відміну від того, що знищення всього живого ставалося за декілька хвилин, відродження відбувалося дуже повільно, впродовж не одного віку.

Доказом того, що люди в усі віки однакові можуть бути твори того ж Шевченка. Якщо почитати їх, то не складно зробити висновки, що люди і в часи Шевченка, і в наші часи, думали однаково, поводили себе однаково. Коли я читала твори Шевченка, то іноді було відчуття, що в них описані стосунки між людьми нашого часу.

Винахід і виготовлення зброї - це звичайний азарт. Просто є люди які спрямовують свій азарт на спорт, на малювання, або ще на якесь хоббі. А є люди у яких хоббі - винахідництво і виготовлення зброї. Цей азарт настільки сильний, що люди зупинитися не можуть, придумують зброю все грізнішу і грізнішу, а коли вона вже є, та ще і багато, то рано чі пізно знайдуться люди, яких азарт пыдштовхне її використати. І вони її ОБОВ'ЯЗКОВО використають, це тільки питання часу - коли.

Тож війни будуть до тих пір поки будуть бажаючи воювати, якщо люди не захочуть воювати то їх не примусить ніхто, ніякий наказ, ніякий головнокомандувач, навіть дідько лисий не примусить ! Воюють тільки ті, кому це цікаво, а тим на кого вони нападають завдяки своїй зацікавленості, не залишається іншого вибору як тільки захищатися. Ті хто підштовхується азартом воюють, а ті з ким вони воюють вимушено захищаються - от і виникає війна.

Якщо люди не перестануть робити зброю, війни будуть завжди і цивілізація рано чі пізно буде знищена.

А у нас на Донбасі війна закінчится тільки тоді, коли тим, хто воює (не тим хто захищається ! ), воювати набридне, або коли закінчится зброя. Останнє не станеться ніколи, а передостаннє під дуже великим питанням. Така реальність жття.

Є ще один варіант: знищити тих хто воює, або хочаб добряче їх налякати і вигнати туди звідки прийшли. Але щоб так сталося повинно з'явитися бажання воювати у тих, хто захищається, і до того ж у ВСІХ, без вийнятку. Судячи з того, що написав Кочетков у себе в Facebook, у нас є вийнятки :

КОМУ НУЖНЫ ВОЙНА И МИР

Доверительно пообщался с военными разного уровня, включая командный.

Получил не умозрительные рассуждения, а факты того, что гибридная война на Донбассе могла быть остановлена в самом начале. И на тот момент Россия на высшем уровне была не против.

И что наши военные отчетливо понимали, что главная задача при первых проявлениях сепаратизма на Донбассе была блокирование украино-российской границы. Но среди этих военных не оказалось нач генштаба Муженко.

Сейчас гибридная война продолжается именно потому, что она позволяет власти сохраняться. Не только российской, но и украинской. И при этой власти она не ни за что не завершится — так думают люди с фронта.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/64744.html

Tags: БЛОКНОТ, про війну
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments