olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Референдум щодо НАТО треба проводити негайно - Кравчук

Кравчук

В Україні треба негайно провести референдум щодо вступу до НАТО. Про це в інтерв'ю "Украінформу" сказав перший президент Леонід Кравчук.

"Мене зараз обрали (у вересні - ред.) головою руху "За Україну в НАТО", і я, в даному разі, виступаю за негайне проведення референдуму. Ми проводимо роботу на місцях, створюємо осередки, групи людей, які будуть роз'яснювати, збирати підписи і наполягати на референдумі щодо вступу в НАТО. Іншого способу забезпечити мирне життя нашого народу я не бачу!", - заявив він.

За словами Кравчука, іншої структури у світі, "яка своїм статутним документом гарантує захист, не існує". "А зараз нам навіть зброї не хочуть дати: дають якусь техніку - щось стареньке, щось новеньке, але це не є захистом", - додав він.

"Це добре, що ми прийняли рішення про скасування позаблокового статусу України. Але ми не ставимо питання, щоб негайно отримати ПДЧ, негайно проводити військові, економічні, політичні реформи і боротися з корупцією. Тому ми десь не визначені", - наголосив Кравчук.

Повністю інтерв'ю "Украінформу" ( читати тут )

Tags: п* Л. Кравчук
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments