olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Кіт і йогурт

*
© Щойно ходила до супермаркету. По дорзі додому побачила таку картину :

Біля одного з під'їздів сидить кіт. Котик такий собі - не худенький, доволі "упитаний", щоки як у хом'яка, до зими підготувався добре, щоб не замерзнути.)) Перед котом стоїть височенька, вузенька баночка з йогуртом. Відкрита, тобто - напевно, хтось пригостив.

Ні для кого не є секретом, що для того щоб зручно поласувати, котові потрібно щоб йогурт був у широченькому блюдечку. А тут - височенька, сантиметрів 10 висотою і до тогож сантиметрів 6 у діаметрі баночка ! Кіт сидить і дивиться на ту баночку. Я зупинилася, щоб подивітися, що ж буде далі.

І от кіт піднімає передню лапку і обережно, щоб не перекинути баночку, вмочає її у йогурт. Потім піднімає лапку, на якій йогурт, дуже-дуже високо, так високо, що ледве дотягується до йогурта язиком, ЗАПЛЮЩАЄ ОЧІ, і з демонстративною насолодою починає облизувати йогурт ! )))

Картина - "маслом" ! ))) Сфотографувати не вийшло, бо вже темно, а ліхтар біля під'їзду дуже тьм'яний.((( Тож я поспостерігала трохи, посміялася )), побажала котові смачного, та й пішла.;))

Кіт звичайний, ось такого кольору :

кіт зв.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/65998.html

Tags: КОТИ.
Subscribe

Posts from This Journal “КОТИ.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment