olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© " Пливли, пливли і на березі втопли ..."

*
© Майже два роки робили гучні заяви про повернення Криму, нарешті почали блокаду, яку треба було починати на другий день після окупації, навіть висунули вимогу - звільнити політв'язнів в обмін на відновлення енергопостачання ... І що маємо ?

Як завжди перемогли гроші. Залишити Фірташевський "Титан" без електроенергії виявилося не під силу ні президенту, ні прем'єру, ні міністру енергетики. І дідько з ними, з тими політв'язнями, і з Кримом, його величність Договірняк, як завжди переміг.

То не можна стріляти у відповіть по загарбниках нашої території, то не можна окупантів залишити без світла. Ну як після цього можна довіряти нашій владі ? На високих трибунах грандіозні заяви і обіцянки, а на ділі нічого крім захисту особистих інтересів.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/66097.html

Tags: про Крим
Subscribe

Posts from This Journal “про Крим” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment