olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Новини які привернули увагу ( з посиланнями на відео )

Прем'єр Росії Дмитро Медведєв заявляє : "Після того, як був знищений наш літак, як себе в 20 столітті зазвичай вели в подібній ситуації держави? Починалася війна. Тому що це прямий напад на іноземну державу".

Цей негідник посмів таке сказати після того, як його країна збила пасажирський літак чужої держави без будь-якого приводу для того. Судячи з його логіки, країни, громадяни яких загинули у збитому літаку, вже давно повинні були за такі дії стерти Росію з лиця Землі ?

=====================================

Медведев заявив : "Якщо вони (Україна – ред.) обрали для себе інший шлях зони вільної торгівлі, то повинні розуміти, що нульовий тариф на ЗВТ з Росією закінчиться". "Ми сказали, якщо ми не домовимося, то ми прямо з першого січня все це (преференції в торгівлі – ред.) завершуємо", - додав Медведєв.

Дай Боже, щоб Україна якнайшвидше здихалася російського впливу, і пережила всі складнощі на шляху до змін.

=====================================

Російський прем'єр Дмитро Медведєв вважає припинення поставок електроенергії з України в Крим "геноцидом". А про що думав Медведев і йому подібні коли відбирали в України Крим ? Невже сподівався, що Україна сприйме анексію з радістю ?

=====================================

Міністерство оборони Росії показало відео групового пуску крилатих ракет "Калібр" підводним човном "Ростов-на-Дону" по об'єктах терористів у Сирії.
ВІДЕО : https://www.youtube.com/watch?v=fwja7sogNs4

==========================================

Крім того, Міноборони РФ показало відео масованого авіаудару по об'єктах терористів літаками Дальньої авіації й авіагрупи в Сирії.
ВВДЕО : https://www.youtube.com/watch?v=V76OqCGbQKk

====================================

"З метою удосконалення заходів, направлених на протидію протиправній діяльності через державний кордон та використанню зловмисниками малих літальних апаратів, з грудня вертольоти Збройних сил України із прикордонними нарядами на борту будуть здійснювати моніторингові польоти вздовж лінії державного кордону", -повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.
ВІДЕО : https://www.youtube.com/watch?v=oPaxHVv6Ufg

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дідько насіяв.

  * © Таку рослину міг насіяти лише Дідько Лисий щоб нашкодити людям. І росте тепер така гидота скрізь. А якщо заведеться в саду чи на городі, то так…

 • © Перші.

  * © Зацвіли перші нарциси. Вони низенького зросту, а сьогодні хлюпнув ливень, тож трохи їх забгуднив розкисшим ґрунтом. Фото: olga_den_f…

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment