olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Байден дав зрозуміти, що розгрібати український бардак доведеться українцям

*
© Перед приїздом Байдена в інтернеті ходили слухи, що він приїде в Україну з готовим списком кабміну, дасть усім "наганяй", дехто навіть обурювався, що Україна піддається зовнішньому керівництву.

Та всі ці слухи виявилися мильною бульбашкою.

Американці пильно спостерігають за нашими політиками, і тому добре знають, що за кожним нашим обранцем тягнеться шлейф темних справ, і всі вони добряче переплетені "павутиною корупції". Тому списка ніхто не складав, бо "від перестановки ... результат не змінеться". Для того щоб отримати хороший результат, треба змінити весь склад, а це мають право зробити тільки українці. Тож нам чітко дали зрозуміти, що нас підтримають, навіть матеріально, але за нас ніхто нічого робити не збирається.

Відсутність у нас в країні за два роки будь-яких змін, говорить ро те, що доки ми будемо обирати у Раду старі кадри, доти змінюватися нічого не буде. Потрібна повна люстрація, і поки її не відбудеться - будуть змінюватися назви партій, будуть гучні і солодкі обіцянки, але "павутину корупції" ніхто обмітати не буде. Будуть працювати старі відпрацьовані схеми, з іншими ( не новими !!! ) прізвищами і буде тільки погіршення.

А США та ЄС будуть за нами спостерігати, і якщо ми нічого не будемо робити, то вони просто перестануть нас підтримувати, і тоді нам пряма дорога до "аду руського міра", в якому корупція процвітає, і в якому боротися з нею ніхто не вважає доречним.©

https://olga-den-f.dreamwidth.org/66695.html

Tags: про політику
Subscribe

Posts from This Journal “про політику” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment