olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Якби наші депутати вирішували спори у такий спосіб :

Сьогодні у Верховній Раді депутати побилися. Я коли побачила ту бійку, пригадала давню подію, свідком якої мені довелось стати.

Сталося це декілька років тому, але подія реальна.
Я у селі. Вулиці його розташовані на протилежних схилах великого ярка. Ярок - то русло прадавньої судноплавної ріки, яка пересохла ще "... за царя Панька ...". Кожному жителю зі свого двору видно вулицю, яка розташована на протилежному схилі. Між схилами луки, розділені навпіл річкою.

Одного разу пораючись у дворі я почула крик. Прислухалась. Крик лунає з протилежної вулиці, але щоб побачити, що й до чого, треба вийти за садок. Вийшла, і бачу таку катину : дві сусідні садиби, розділені між собою земляним валом. Вал невисокий, заввишки десь приблизно один метр і шириною - метра півтора. Той вал насипаний дуже давно, тому він щільно укритий зеленою травою. По обидві сторони валу (тобто межі) розташовані дуже охайні городи. На городах стоять дві господині, кожна на своєму городі, одна напроти одної і дуже голосно лаються. Між ними відстань метрів десять.

Прислухалась. З чого починався спір - не зрозуміло, але він уже на тій стадії коли пригадують усе що кому не подобалося протягом життя, і розказують одна одній подробиці у " найяскравіших фарбах ". Кричали, сварилися дуже довго, я продовжувала чути крик займаючись у дворі своїми справами. Потім, чую, затихли. Я глянула у їхній бік : одна з жіночок бабця Сюня, маленька і худенька, мовчки повернулася до опонентки спиною, підняла юбку, зняла труси і стала раком показуючи дупу сусідці.

Далі бабця Домна, огрядна така жіночка, вагою більше центнера, почала рухатися в бік бабці Сюні, яка стоіть у цікавій позі. Спостерігаю : от вона виходить на вершину валу і зупиняється, повертається спиною до бабці Сюні, також піднімає юбку, знімає труси і стає в таку ж позу !

Картина - маслом !

У мене від сміху вже сльози ! Чую, у сусідньому дворі (збоку) - також сміх.

Постояли вони мовчки, дупами одна до одної, хвилин п'ять, і мовчки розійшись по хатах. Так закінчився спір. Хто переміг - Бог один знає !

Ось така невигадана історія із життя простих українців.

===================

P.S. Бабці Сюні і бабці Домни уже немає на цьому світі, бо вже старенкі були. Царство їм Небесне. ©

Оригинал взят у olga_den_f в Про Україну : І таке буває.

Tags: Спогади
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments