olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Дивне призначення постійного представника України при ООН.

Президент України Петро Порошенко ухвалив рішення про відкликання Юрія Сергєєва з посади постійного представника України при ООН. Про це сам Сергєєв написав у своєму Twitter.

- Сьогодні Президент ухвалив рішення про відкликання мене з посади Постпреда України при #ООН. Я дякую моїй команді за роки плідної роботи! - написав дипломат.

Новим постійним представником України при Організації Об'єднаних Націй, президент призначив Володимира Єльченка.

Невелика справка :

Єльченко, свого часу був призначений послом Росії Януковичем, що сили лобіював вступ України в Таможений Союз, приклав руку до багатьох договорів України та Росії, в тому чіслі і до Харківських (2010) по Чорноморському флоту, відстоював інтереси Росії в Києві сильніше, ніж інтереси України у Москві.

Ось такого "поважного дипломата", багаторічного московського посла, президент Порошенко призначив новим Постійним представником України при Організації Об'єданих Наційй - відповідний Указ підписано 9 грудня.

Доречі, призначений український представник в ООН - син члена ЦК КПРС Юрія Єльченко, освіту та просування по службі отримав тоді, коли батько ("головний по ідеології" в ЦК, він же міністр культури України, він же - перший секретар киівського горкому, член ЦК КПРС, тобто, на той час - велика "шишка", вище - тільки Політбюро) був при владі.

============================

"Ефективна робота у складі Ради безпеки ООН – це наша нова вершина. Для того, щоб її підкорити, ми вже зараз надаємо нашій місії у Нью-Йорку нової динаміки", - прокоментував призначення глава МЗС Павло Клімкін.

Він зазначив, що Єльченко - "це людина, яка знає ООН як свої п’ять пальців, користується там високим авторитетом" і має досвід представлення України в Радбезі під час членства країни в цьому органі у 2000-2001 роках.

На думку Клімкіна, важливим та корисним на новій посаді стане і досвід роботи Єльченка послом України в Росії.

Ну що тут сказати ? Напевно, це люстрація по українські ...

https://olga-den-f.dreamwidth.org/67164.html

Tags: #ООН, призначення
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments